Ogłoszenia
UWAGA!!!
Najbliższe spotkanie dla Ratowników i Kandydatów odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 15:00 w budynku PCK przy ul. Rzecznej 20. Serdecznie zapraszamy.
UWAGA!!!
Najbliższe spotkanie dla Kandydatów do Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy!
|
|
|
|
Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 135267
Podatek

|
|
27 września 2010 r. przedstawiciele Grupy Ratownictwa PCK oraz Zarządu Rejonowego PCK w Przemyślu spotkali się z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w tym mieście. Celem wizyty było podpisanie porozumienia pomiędzy przemyską Grupą, a partnerami z PSP. Porozumienie jest owocem kilkuletniej współpracy i ściśle określa zasady dalszego współdziałania.
Po podpisaniu dokumentów Komendant st. bryg. mgr inż. Tadeusz Kudyba z dużym zainteresowaniem przysłuchiwał się planom rozwoju Grupy. Na spotkaniu był obecny również z-ca Komendanta mł. bryg. mgr inż. Artur Domagalski oraz były rzecznik prasowy Straży Pożarnej Zdzisław Wójcik. Od wielu lat chętnie podejmują oni wspólne działania z czerwonokrzyskimi Ratownikami. Po części oficjalnej obejrzeliśmy nowy Ambulans przemyskiej Grupy, pozyskany dzięki staraniom Prezesa ZR PCK w Przemyślu Mieczysława Gibały. Komendant PSP wyraził zgodę, aby samochód znajdował się na terenie KM PSP w Przemyślu. Pozwoli to na jeszcze lepszą koordynację podejmowanych wspólnie działań. Wiele lat pracowaliśmy na zaufanie naszych przyjaciół z PSP. Był to czas wytężonych działań i wielu wyrzeczeń całej Grupy. Jest to dla nas wszystkich wielki dzień. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie układać się pomyślnie oraz przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców miasta i okolic. Tekst: Łukasz Szaruga - Szef GR PCK w Przemyślu, Zdjęcia - Zdzisław Wójcik
|
|
|