Sponsorzy

Reklama

Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 103513

Podatek

OFERTA ZABEZPIECZEŃ
ZABEZPIECZEŃ IMPREZ I ZGROMADZEŃ MASOWYCH

Przemyska Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża działa już od 10 lat. Od dłuższego czasu zabezpieczamy imprezy sportowo-rekreacyjne na terenie miasta Przemyśla, na terenie pobliskich miejscowości (Kalwaria Pacławska, Żurawica), a także imprezy poza powiatem przemyskim (Krosno, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Sanok).

Najważniejszym zadaniem każdego z nas jest niesienie pomocy potrzebującym w chwili, kiedy wartości najwyższe - zdrowie i życie ludzkie są bezpośrednio zagrożone. Tylko w ubiegłym roku Ratownicy PCK udzielili pomocy medycznej blisko 500 osobom.

W związku z powyższym pragniemy zaoferować:

  • Zabezpieczenie dużych imprez masowych.

  • Działania ratowników na dużej imprezie masowej polegają na zorganizowaniu stałego punktu pierwszej pomocy oraz patroli pieszych, które chodzą wśród uczestników imprezy. Dzięki łączności radiowej i sprzętowi ratowniczemu patrole są w stanie bardzo szybko dotrzeć do poszkodowanego i udzielić mu fachowej pierwszej pomocy. Ratownicy udzielają pomocy do przyjazdu Pogotowia Ratunkowego, Pogotowie Ratunkowe przyjeżdża bezpłatnie.
  • Zabezpieczenie małych imprez np. zawodów sportowych.

  • Jest to co najmniej dwóch ratowników z zestawem ratunkowym "R" lub "W". Ratownicy udzielają pomocy na miejscu zdarzenia do przyjazdu Pogotowia Ratunkowego

Rocznie Przemyska GR PCK zabezpiecza około 30 imprez masowych lub sportowych. Zabezpieczenie medyczne dostosowywane jest indywidualnie do każdej imprezy masowej. Jest uwarunkowane jej typem, czasem trwania, liczbą uczestników, ilością zaangażowanego sprzętu ratowniczego i czynnikami zwiększającymi zagrożenie biorących w niej udział osób.

 
Valid XHTML & CSS | Template Design INFOTAX | Copyright © 2011 by INFOTAX